• Služby

Rebozo

Rebozo

Skvělá masážní a relaxační technika pro těhotenství a porod, poporodní podpůrná technika vázání bříška, rituál zavírání kostí.

Baby masáže

Baby masáže

Jedinečný dotek, který poskytne vašemu miminku pocit bezpečí a lásky. Naučím vás, jak masírovat miminko a poskytnout mu psychickou i fyzickou pohodu.

Individuální předporodní příprava

Individuální předporodní příprava

Věřím, že příprava na porod a poporodní období je velmi důležitá a může hrát zásadní roli v prožití těhotenství, porodu i poporodním období.

Individuální příprava na přirozený porod po císařském řezu (VBAC)

Individuální příprava na přirozený porod po císařském řezu (VBAC)

Ženy po císařském řezu si zaslouží speciální péči a speciální přípravu na svůj porod. Informační a psychická podpora – tato tři slova jsou zásadní a vystihují náplň mé přípravy.

Online setkání

Online setkání

Pokud se Vám nechce dojíždět nebo máte málo času, můžeme se potkat online.

Osobní setkání

Osobní setkání

Potřebujete podpořit před porodem, v šestinedělí nebo kdykoli jindy? Promluvit si, poradit se nebo jen vyslechnout? Můžeme se potkat u Vás doma nebo v centru Propojení s důvěrou na Letné.

Těhotenská masáž

Těhotenská masáž

Uvolnění, relaxace, odpočinek a čas sama pro sebe - to je ideální kombinace pro těhotnou ženu. Dopřejte si relaxační masáž, která vám pomůže zregenerovat tělo i mysl.

Zpracování placenty

Zpracování placenty

Kapsle, tinktura - to jsou nejčastější produkty z placenty. Zpracování placenty se pomalu vrací do naší kultury a ženy využívají úžasné účinky své vlastní placenty. Jestli vás zajímá víc informací, napište mi.

EFT terapie

EFT terapie

EFT ( Emotional Freedom Technique) – technika emoční svobody EFT patří k nejefektivnějším metodám tzv. energetické psychologie. Jednoduchý zůsob, jak pracovat se svými strachy, úzkostmi, fobiemi a dlouhodobými bloky.

PRO TERMÍNY SKUPINOVÝCH KURZŮ NAVŠTIVTE MOJE FACEBOOKOVÉ STRÁNKY NEBO MI NAPIŠTE